loading
01. ožu 2024.
Završnica Darts point Bull's regionalne lige

Završnica Darts point Bull's regionalne lige

Ovaj mjesec odigrani su posljednji kvalifikacijski turniri Darts point Bull's regionalne lige te smo saznali sve kvalifikante na završni TOP16 turnir koji je na rasporedu 23.03.2024. od 14:00 sati u 8 Ball klubu u Zagrebu.

DARTS POINT BULL'S LIGA HRVATSKA

11.02.2024. U Zagrebu su odigrani deveti i deseti turnir Darts point Bull's lige Hrvatska.

U finalu devetog turnira slavio je Mario Čegir protiv Nevena Rešetara rezultatom 4:3, dok je u finalu desetog turnira pobjedu odnio Alan Ljubić rezultatom 4:1 protiv Nevena Rešetara.
Time je završena serija kvalifikacijskih turnira Darts point Bull's lige Hrvatska.

Četiri najbolja natjecatelja Darts point Bull's lige Hrvatska koji su izborili završni TOP16 turnir su:
1. Mario Čegir
2. Ivica Cavrić
3. Alan Ljubić
4. Neven Rešetar

Za ukupne rezultate i poredak Darts point Bull's lige Hrvatska kliknite ovdje 


DARTS POINT BULL'S LIGA BOSNA I HERCEGOVINA

Posljednja dva turnira Darts point Bull's lige Bosna i Hercegovina odigrana su 17.02.2024.
U finalu devetog turnira pobjedu je rezultatom 4:2 odnio Željko Novaković u susretu protiv Zlatka Vasića. Deseti turnir osvojio je Vukašin Savić koje je u finalnom susretu bio bolji od Zlatka Vasića rezultatom 4:1.
Nakon deset odigranih turnira Darts point Bull's lige Bosna i Hercegovina završni TOP16 turnir izborila su četiri najbolje plasirana natjecatelja:
1. Milorad Vujinović
2. Luka Kadović
3. Željko Novaković
4. Vukašin Savić

Za ukupne rezultate i poredak Darts point Bull's lige Bosna i Hercegovina kliknite ovdje


DARTS POINT BULL'S LIGA SLOVENIJA

U Mariboru 18.02.2024. odigrani su također posljednji deveti i deseti turnir Darts point Bull's lige Slovenija.
U prvom finalu, devetog turnira u seriji, Mitja Habjan je slavio protiv Janka Turnšeka rezultatom 4:0. Pobjedu posljednjeg desetog turnira odnio je također Mitja Habjan ali ovaj puta protiv Andrej Ozima rezultatom 4:2.
Nakon deset odigranih turnira Darts point Bull's lige Slovenija završni TOP16 turnir izborila su četiri najbolje plasirana natjecatelja:
1. Benjamin Pratnemer
2. Mitja Habjan
3. Janko Turnšek
4. Alihajder Hadžipašič

Za ukupne rezultate i poredak Darts point Bull's lige Slovenija kliknite ovdje


DARTS POINT BULL'S LIGA SRBIJA

Serija kvalifikacijskih turnira završena je 25.02.2024. u Beogradu gdje su odigrani posljednji turniri Darts point Bull's lige Srbija.
Deveti turnir osvojio je Nemanja Smolić pobjedom 4:3 protiv Strahinje Šarkoćevića.
U finalu posljednjeg desetog turnira Dejan Kovačević bio je bolji od Nemanje Smolića rezultatom 4:0.
Nakon deset odigranih turnira Darts point Bull's lige Srbija završni TOP16 turnir izborila su četiri najbolje plasirana natjecatelja:
1. Dejan Kovačević
2. Mladen Radosavljević
3. Strahinja Šarkočević
4. Nemanja Smolić

Za ukupne rezultate i poredak Darts point Bull's lige Srbija kliknite ovdje

 

SKUPINE ZAVRŠNOG TOP16 TURNIRA DARTS POINT BULL'S REGIONALNE LIGE

Završni TOP16 turnir Darts point Bull's regionalne lige na rasporedu je 23.03.2024. od 14:00 sati u 8 Ball clubu, Zagreb, Sesvete, Hrvatska.

Završnica će se odigrati u jednom danu po sistemu 4 skupine po 4 najbolje plasirana natjecatelja iz svake zemlje. Kako smo doznali sve kvalifikante tako su izvučene i skupine završnog TOP16 turnira:

Po skupinama natjecatelji igraju svako protiv svakoga prema rasporedu:
Prvo kolo: 1:4, 2:3
Drugo kolo: 4:3, 1:2
Treće kolo: 2:4, 3:1

Susreti po skupinama se igraju po sistemu tko bolji u igri od 8 legova. Pobjeda donosi 2 boda, izjednačeni rezultat donosi 1 bod, izgubljeni susret 0 bodova.
U slučaju da igrači na kraju natjecanja po skupinama imaju isti broj bodova pri odlučivanju prednosti prvi parametar će biti međusobni susreti, zatim će se gledati omjer dobivenih i izgubljenih legova pri čemu prednost dobiva igrač koji ima veću razliku između dobivenih i izgubljenih legova.

Dva najbolje plasirana natjecatelja iz svake skupine ulaze u top 8 te završavaju natjecanje po knock out sistemu.

Križanje nakon odigranih skupina:
A1 : B2
A2 : B1
C1 : D2
C2 : D1

Polufinale će igrati:
Pobjednik iz susreta A1 : B2 protiv pobjednika susreta A2 : B1
Pobjednik iz susreta C1 : D2 protiv pobjednika susreta C2 : D1

U finalu će igrati pobjednik iz susreta A1 : B2 - A2 : B1 protiv pobjednika iz susreta C1 : D2 - C2 : D1.

U knock out fazi, u četvrtfinalu se igra tko bolji od 11 legova, u polufinalu tko bolji od 13 legova a u finalu tko bolji od 15 legova.

Natjecanje po skupinama započinje u 14:00 sati. Prostorije kluba se otvaraju u 10:00 sati.

Sve susrete pratite UŽIVO putem DartConnecta, a susrete četvrtfinala, polufinala i finale pratite i putem našeg Darts point You tube kanala.


DARTS POINT BULL'S WARM UP TURNIR 22.03.2024.

Za sve natjecatelje, početnike i amatere, organiziramo Warm Up turnir koji je na rasporedu 22.03.2024. također u 8 ball clubu.

Sve ostale informacije o Darts point Bull's regionalnoj ligi nađite na: https://www.darts-point-league.com/