loading
04. pro 2022.
Satnica svjetskog prvenstva u pikadu 2022/2023

Satnica svjetskog prvenstva u pikadu 2022/2023

Predbožićno razdoblje uz vrhunski sportski događaju pratite uživo na Sportskoj televiziji.

U večeri otvaranja turnira u četvrtak 15. prosinca, aktualni prvak Wright započinje svoju borbu za treći trofej protiv pobjednika iz susreta Mickeyja Mansella iz Sjeverne Irske i Bena Robba iz Novog Zelanda.

Boris Krčmar svoj prvi meč igra u petak 16. prosinca u popodnevnom terminu, oko cca 14:30 sati.

Prijenos svjetskog prvenstva u pikadu pratite UŽIVO od 15.12.2022 na Sportskoj televiziji!

Kompletna satnica turnira:

2022/23 Cazoo World Darts Championship
Četvrtak, 15.prosinac (20:15 sati)
Mickey Mansell v Ben Robb (R1)
Keane Barry v Grant Sampson (R1)
Jermaine Wattimena v Nathan Rafferty (R1)
Peter Wright v Mansell/Robb (R2)

Petak, 16. prosinac
Popodnevni termin(13:45 sati)
Alan Soutar v Mal Cuming (R1)
Boris Krcmar v Toru Suzuki (R1)
Adrian Lewis v Daniel Larsson (R1)
Kim Huybrechts v Barry/Sampson (R2)

Večernji termin (20:15 sati)
Rowby-John Rodriguez v Lourence Ilagan (R1)
William O‘Connor v Beau Greaves (R1)
Keegan Brown v Florian Hempel (R1)
Michael Smith v Wattimena/Rafferty (R2)

Subota 17. prosinac
Podnevni temrin (12:15 sati)
Martin Lukeman v Nobuhiro Yamamoto (R1)
Simon Whitlock v Christian Perez (R1)
Adam Gawlas v Richie Burnett (R1)
Daryl Gurney v Soutar/Cuming (R2)

Večernji temrin (21:00 sati)
Ryan Meikle v Lisa Ashton (R1)
Cameron Menzies v Diogo Portela (R1)
Josh Rock v Jose Justicia (R1)
Dimitri Van den Bergh v Rodriguez/Ilagan (R2)

Nedjelja 18. prosinac
Podnevni termin (12:15 sati)
Madars Razma v Prakash Jiwa (R1)
Karel Sedlacek v Raymond Smith (R1)
Luke Woodhouse v Vladyslav Omelchenko (R1)
Damon Heta v Lewis/Larsson (R2)

Večernji termin (21:15 sati)
Mike De Decker v Jeff Smith (R1)
Scott Williams v Ryan Joyce (R1)
Matt Campbell v Danny Baggish (R1)
Nathan Aspinall v Krcmar/Suzuki (R2)

Ponedjeljak 19.prosinac
Popodnevni termin (13:45 sati)
Andrew Gilding v Robert Owen (R1)
Danny Jansen v Paolo Nebrida (R1)
Niels Zonneveld v Lewy Williams (R1)
Jose de Sousa v Whitlock/Perez (R2)

Večernji termin (20:15 GMT)
Geert Nentjes v Leonard Gates (R1)
Ritchie Edhouse v David Cameron (R1)
Steve Beaton v Danny van Trijp (R1)
Gerwyn Price v Woodhouse/Omelchenko (R2)

Utorak 20. prosinac 
Večernji termin (20:15 sati)
Jim Williams v Sebastian Bialecki (R1)
Jamie Hughes v Jimmy Hendriks (R1)
Ricky Evans v Fallon Sherrock (R1)
Raymond van Barneveld v Meikle/Ashton (R2)

Srijeda, 21. prosinac
Popodnevni termin (13:45 sati)
John O’Shea v Darius Labanauskas (R1)
Martijn Kleermaker v Xicheng Han (R1)
Callan Rydz v Rock/Justicia (R2)
Dave Chisnall v Gilding/Owen (R2)

Večernji termin (20:15 sati)
Mervyn King v Campbell/Baggish (R2)
Gabriel Clemens v O‘Connor/Greaves (R2)
Michael van Gerwen v Zonneveld/L Williams (R2)
Stephen Bunting v Nentjes/Gates (R2)

Četvrtak, 22.prosinac
Popodnevni termin (13:45 sati)
Krzysztof Ratajski v Jansen/Nebrida (R2)
Ryan Searle v Gawlas/Burnett (R2)
Mensur Suljovic v De Decker/J Smith (R2)
Dirk van Duijvenbode v Sedlacek/R Smith (R2)

Večernji temrin (20:15 sati)
Gary Anderson v Razma/Jiwa (R2)
James Wade v J Williams/Bialecki (R2)
Luke Humphries v Brown/Hempel (R2)
Vincent van der Voort v Menzies/Portela (R2)

Petak, 23. prosinac
Popodnevni temrin (13:45 sati)
Brendan Dolan v Hughes/Hendriks (R2)
Chris Dobey v Kleermaker/Han (R2)
Ross Smith v O’Shea/Labanauskas (R2)
Rob Cross v S Williams/Joyce (R2)

Večernji termin (20:15 sati)
Martin Schindler v Lukeman/Yamamoto (R2)
Danny Noppert v Edhouse/Cameron (R2)
Jonny Clayton v Beaton/Van Trijp (R2)
Joe Cullen v Evans/Sherrock (R2)

Utorak, 27. prosinac
Popodnevni termin (13:45 sati)
3x Treće kolo

Večernji temrin (20:15 sati)
3x Treće kolo

Srijeda, 28. prosinac
Popodnevni termin (13:45 sati)
3x Treće kolo

Večernji termin (20:15 sati)
3x Treće kolo

Četvrtak, 29 prosinac
Popodnevni termin (13:45 sati)
3x Treće kolo

Večernji termin (20:150 sati)
1x Treće kolo, 2x Četvrto kolo

Petak, 30. prosinac
Popodnevni termin (13:45 sati)
3x Četvrto kolo

Večernji termin (20:15 sati)
3x Četvrto kolo

Nedjelja, 01. siječanj
Popodnevni termin (13:45 sati)
2x Četvrto kolo

Večernji termin (20:45 sati)
2x Četvrtfinale

Ponedjeljak, 02. siječanj
Večernji termin (20:45 sati)
2x polufinale

Utorak, 03. siječanj (21:15 sati)
Finale

Format
Prvo kolo natjecanja - Bolji od 5 setova
Drugo kolo natjecanja - Bolji od 5 setova
Treće kolo natjecanja - Bolji od 7 setova
Četvrto kolo natjecanja - Bolji od 7 setova
Četvrtfinale - Bolji od 9 setova
Polufinale - Bolji od 11 setova
Finale - Bolji od 13 setova

Izvor: pdc.tv